Ground Zero

Głośniki trójdrożne Ground Zero GZTC 165.3 165mm

Kod produktu: gz-gztc-165-3

EAN: 4074638162689

Koszt wysyłki: od 0,00 zł (zobacz cennik)

Dostępność: Dostępny

Zapytaj o cenę

W sklepie zapłacisz szybko i wygodnie przez płatności online

Ground Zero GZTC 165.3

Trójdrożny westaw głośnikowy GZTC 165.3 powstał w duchu nieustannie rozwijającej się oferty wzmacniaczy marki Ground Zero. GZTC 165.3 reprezentuje całkowicie nowe, unikatowe oblicze brzmienia. Dzięki impedancji 3 ohm, głośniki te oferują nie tylko niesamowite doznania słuchowe, ale również pozwolą wykrzesać więcej mocy ze wzmacniacza niż tradycyjne głośniki 4 ohmowe. 

Doskonała jakość wykonania GZTC 165.3

Przedstawiany trójdrożny zestaw GZTC 165.3 stworzony został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ryzyko drastycznego uszkodzenia urządzenia spada praktycznie do zera. Do chłodzenia w tweeterach wykorzystano ferrofluid; ciecz, która początkowo służyć miała jako składnik paliwa do rakiet. To właśnie dzięki tej cieczy czas grania głośników GZTC 165.3 znacznie się wydłuża, a sam dźwięk staje się o wiele mocniejszy. Maksymalna moc wzmacniaczy osiąga aż 150W, a pasmo przenoszenia dźwięku wynosi 50 Hz - 22 KHz. Membrana woofera wykonana została z HQPP, a gwarancję solidności kosza stanowi stal. Warte uwagi są jednak przede wszystkim kopułki z cesarskiego jedwabiu; to właśnie one gwarantują GZTC 165.3 niezastąpioną jakość brzmienia. 

 


Dynamika dźwięku GZTC 165.3

Ku maksymalnej wygodzie i zadowoleniu klienta, głośniki GZTC 165.3 wyposażone zostały w cewki 3 ohm, które zapewniają brzmieniu niezastąpioną efektywność i dynamikę. Dynamika ta łączy się z solidniejszym basem i większą wydajnością głośnika. Średnicę cewki reprezentuje 25 mm, natomiast głębokość montażowa osiąga 68 mm. Najwyższa jakość elementów wzmacniacza gwarantuje długą żywotność urządzenia, dzięki czemu można cieszyć się czystym brzmieniem przez lata. Wykorzystana w GZTC 165.3 impedancja 3 ohm pozwala wydobyć ze wzmacniacza maksimum możliwości, udoskonalając wysokie tony dźwięku. Wszystko to umożliwia pełne docenienie mocy muzyki.

GZTC 165.3 jako muzyczny kompan na lata 

Dwudrożny zestaw wzmacniaczy GZTC 165.3 posiada wszystkie cechy, które zadowolą zarówno wkraczających w świat dźwięku amatorów, jak i wyczulonych na dźwięk audiofilów. Zestaw pozostaje odseparowany i posiada wyjątkowe dodatki w postaci aluminiowych korektorów fazy oraz dwudrożnych zwrotnic pasywnych. Dodatkowo w komplet wchodzą także po dwie sztuki średnio-niskotonowych wooferów i wysokotonowych tweeterów oraz grille na głośniki. By cały proces montażu przebiegł szybko i gładko, do zestawu dołączono również niezbędne akcesoria, przewody montażowe oraz instrukcję obsługi. Bezproblemowa instalacja zagwarantuje szybsze zderzenie z niesamowitym efektem dźwięku wzmacniaczy.

 

Innowacyjny system chłodzenia

Do chłodzenia zestawu Ground Zero GZTC 165 zastosowano ferrofluid. Jest to nowoczesnej generacji substancja, wykorzystywana w wysokiej klasy urządzeniach nagłaśniających. Dzięki niej głośniki marki Ground Zero są wyjątkowo odporne na przegrzanie. Właściwość ta sprawia, że przetworniki tej firmy świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie systemów audio użytkowników, którzy uwielbiają mocne brzmienie.

 Nadchodzące zmiany brzmienia

GZTC 165.3 to kolejny dowód na rosnące ambicje marki Ground Zero, która stawia na udoskonalanie parametrów brzmienia, niesłabnącą wydajność swoich produktów oraz niezmienną przystępność cen. Za przedstawionym zestawem wzmacniaczy stoją lata doświadczenia i niezwykła precyzja inżynierska. Zestaw głośników GZTC 165.3 to odważny krok w stronę lepszej przyszłości brzmienia.

 

Dane techniczne

Produkty pokrewne

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator